Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Warunki uczestnictwa

1.      Warunkiem uczestnictwa w ScenaHR jest przesłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie http://www.scenahr.pl.

2.      Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Organizatora na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie wpisania na listę uczestników ScenaHR. 

3.      Informacje na temat kosztu uczestnictwa w znajdują się w zakładce ZGŁOŚ SIĘ.

4.      Faktura pro forma zostanie przesłana w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia udziału na adres „email do faktury” podany w formularzu zgłoszeń.

5.      Wpłaty należy dokonać na konto podane na fakturze pro forma.

6.      Faktura zaliczkowa zostanie wystawiona w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty na właściwym koncie.

7.      Cena obejmuje udział w wydarzeniu, materiały merytoryczne, catering oraz materiały dodatkowe udostępniane uczestnikom wydarzenia, certyfikat potwierdzający uczestnictwo oraz gadżety okolicznościowe.

8.      Rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy złożyć pisemnie, wysyłając maila na adres: kontakt@scenahr.pl, wpisując w tytule „Firma, imię i nazwisko” w terminie 14 dni przed datą realizacji wydarzenia.

9.      W przypadku złożenia rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

10.  W przypadku braku złożenia rezygnacji i braku uczestnictwa w wydarzeniu, uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

11. Organizator zezwala na zamianę osoby uczestniczącej w wydareniu. Należy wysłać informacje na adres kontakt@scenahr.pl 

12.  Brak wpłaty na podstawie faktury pro forma nie jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu.

13.  Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w programie wydarzenia oraz zmiany prelegenta danego bloku tematycznego w sytuacji niezależnej od Organizatora.

Partnerzy

Partnerzy medialni